С. Поло Асн. Високиот пораст Супер слаби жени
Неодамнешно

С. Поло Асн. Високиот пораст Супер слаби жени

DEN 287.04

Това е достапна

САД Поло Асн. Супер слабиот Jeanан со висок пораст е најпродавана силуета. Овој Jeanан нуди разноврсност за секоја сезона. Освен што е вистинито за големината, клиентите го сакаат тоа е без напор кул изглед, супер мека ткаенина и фигура за подобрување на фигурата. Карактеристиките вклучуваат 10 "отворање на нозете и 28 " inseam. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Омилен модел носи големина 3. Деним за супер истегнување. Функционални предни и задни џебови. Поштенски лета. 10 "отворање на нозете. Високиот дел на половината. Слабиот отвор на нозете. Увезен. Американски поло Асн. Високиот пораст Супер слаби жени.

Основните својства

Додатоци на производот