Лесни улични пумпи за пети на улица VI
Неодамнешно

Лесни улични пумпи за пети на улица VI

DEN 607.84

Това е достапна

Создаден со класичен дизајн на квадратни пети, VIX од Easy Street прави одлична опција за секоја пригода за облекување. Детално со испреплетени преклопување, ниската тенка пета обезбедува совршен лифт и стабилност за лесно абење. Великодушно постепено и супер флексибилно за тотална удобност. Лесна флексија или лесна надворешна плоча за танцување. Испреплетен дизајн на преклопување. Ниска тенка потпетица за фустани за додадена стабилност и лесно носење.

Основните својства

Додатоци на производот