Време на одмор водеше топло бело мини светла зелена жица
Неодамнешно

Време на одмор водеше топло бело мини светла зелена жица

DEN 719.84

Това е достапна

Времето за празник LED топлите бели мини светла даваат богат, пријатна сјај што е совршен за сезоната на празници. Со 100 светла во секој пакет, овие божиќни светла се идеални за украсување на вашето дрво или додавање на уредувањето на предниот двор за целото соседство. Овие долготрајни, UL-овластени LED светилки заштедуваат до 80 проценти на енергија и се доволно цврсти и за употреба на затворено и на отворено. Плус, топлото бело боење дава зимски сјај што е совршен за сезоната на празници. Распоредете ја среќата и расположи со празник, водеше топли бели мини светла. Време на одмор LED топли бели мини светла, 100 брои : топли бели светла за треперење. Внатрешна и надворешна употреба. Осветлена должина е 22,6 ', а вкупната должина е 24,5'. Долготрајните, UL-овластени LED светилки заштедуваат 80% на енергија. Сезонски и празничен. Одличен начин за украсување на дрвото или да додадете искра во предниот двор. Проверете ја целата колекција за време на празникот за повеќе сезонски декор.

Основните својства

Додатоци на производот