Атлетски работи Активни меки мешавини со активни долги ракави за мажи и големи мажи, големини до 5xl
Неодамнешно

Атлетски работи Активни меки мешавини со активни долги ракави за мажи и големи мажи, големини до 5xl

DEN 1.33

Това е достапна

Оваа три-мешавина од атлетски дела прави одличен додаток на вашата активна облека со долги ракави и солиден тон. Спарете ја оваа маица за тренингот со вашите омилени шорцеви или џогери за спортски изглед од глава до пети. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6â 1â и носи големина M. Fit : поставена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Атлетските работи Три мешавина од активна мета за мажи. Атлетски работи Активни меки мешавини со активен и голем маж, мека мешавина од долги ракави, големини до 5x L. Атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот