Преносна лента со Будвајзер со кутија - лак вратоврска
Неодамнешно

Преносна лента со Будвајзер со кутија - лак вратоврска

DEN 984.00

Това е достапна

Оваа преносна лента ќе обезбеди вашиот следен пикник или BBQ е хит! Исто така е одличен заштедувач на вселената за станови и мали домови. Делуксниот преносен бар има две полици кои обезбедуваат повеќе од доволно простор за сите ваши пијалоци и додатоци. Конструиран е од метал и има четири силни нозе. Бар се распаѓа за лесно складирање на заштеда на простор и вклучува удобен случај за превоз. Преносна лента Budweiser со Case - Bow Tie : Карактеристики вклучуваат : Врвот на мерките за шипката 39 x 15 инчи. Собраната лента е висока 36 инчи. Огромна официјално лиценцирана обвивка со целосна боја. Пијалоците не се вклучени.

Основните својства

Додатоци на производот