Fieldline Pro Pursuit Gear Bag L, Massy Oak Country DNA, унисекс
Неодамнешно

Fieldline Pro Pursuit Gear Bag L, Massy Oak Country DNA, унисекс

DEN 639.84

Това е достапна

Ранецот на Gear Gear Gear Gear со Fieldline Pro Series 37 LTR е оптоварен со корисни карактеристики за следното ловечко патување. Овој зелен ранец е хидратација компатибилен со мочниот меур 2 L или 3 L со мочниот меур за хидратација. Големиот главен оддел обезбедува многу простор за складирање на вашата основна опрема за лов. Патентите за текстура на текстура се корисна карактеристика за да се овозможи лесно отворање дури и додека носите нараквици. Можете да ги користите рачките за грабање на пена за брзо да го соберете овој ранец од 37 L кога брзате. Оваа ставка е креирана за ловци бидејќи има висок страничен џеб кој е совршен за обем на забележување. Погодно е да се користи од постар, возрасен и тинејџер и е ранец на унисекс. Пол : Унисекс. Компатибилен резервоар за хидратација 2 или 3 литар (хидратација на мочниот меур не е вклучен). Гаранција за живот од сериите Fieldline Pro. Брз пристап џеб на патент на ременот на половината на левата страна. Дополнителни артикли во слики што не се вклучени со набавка на ранец на торби за опрема . Поддржани ленти за рамо со прилагодлива лента за градната коска за да го запре пакетот да се лизга наоколу додека е на полето. Камуфлажа на дабови дабови. Силно залепен грб и лумбален со канал на отворено. Ева пена за грабна рачка со порта за црево за хидратација подолу. 37 L. Stowable ленти за лаширање. Распоредување на држачот на пушката и покритието на дождот од портокал. Висок страничен џеб за забележување на обемот. Бунџи се спуштаат за столбови за столбови или стапчиња за стрелање. Нов брендиран Mossy Oak Country DNA камо материјал за да ве чува скриен од вашата игра по избор. 37 LTR литарски карго капацитет. Торбата за опрема за поле на поле има големо отворање во форма на U до главниот оддел со многу простор за складирање и опрема. 7 "l x 15" w x 22 "h или 17,78cm L x 38.1cm W x 55,88cm H. Конструиран од 600 D поли со ПВЦ за долготрајна издржливост и текстурален патент за зафат се влече низ целиот свет.

Основните својства

Додатоци на производот