Sulpell Industries Тивко изгрејсонце зајдисонце пристаниште за зајдисонце, смирувачки океански сцена, галерија, обвиткана со платно, печатена wallидна уметност, 16x20
Неодамнешно

Sulpell Industries Тивко изгрејсонце зајдисонце пристаниште за зајдисонце, смирувачки океански сцена, галерија, обвиткана со

DEN 1.33

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Индустри за декори на „Tuphel Home“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : вода; Вода на вода; Пјер; Пристаниште; Пристаниште; Boardwalk, хоризонт. Дизајн од Натали Шарпентиер.

Основните својства

Додатоци на производот