9 црно -сребро стакло огледало опфатено со фото рамка за 5 7
Неодамнешно

9 црно -сребро стакло огледало опфатено со фото рамка за 5 7

DEN 565.28

Това е достапна

Обидете го секој простор во вашиот дом со оваа уникатна огледална рамка за фотографии. Оваа зачудувачка рамка е совршен начин за прикажување на вашата омилена фотографија. Запомнете ги добрите времиња со додавање на оваа прекрасна рамка во вашиот дом! Карактеристики на производот : Се одликува со огледало на огледало, нагласена со сребрени столпчиња, има една 5 "x 7 " Фотографијата може да се прикаже само вертикално совршено за да се обеси на кој било голи wallид во вашиот дом или да се прикажува на странична табела препорачана за внатрешна употреба само димензии : 9 "h x 7 " w x .25 "d материјал (и) : стаклена црна и сребрена 5 од 7 инчи огледало со огледало. во вашиот дом.

Основните својства

Додатоци на производот