Врежан спомен сè додека не се сретнеме повторно сентиментален прстен во среброто на Стерлинг
Неодамнешно

Врежан спомен сè додека не се сретнеме повторно сентиментален прстен во среброто на Стерлинг

DEN 319.84

Това е достапна

Богатство на вашите спомени засекогаш со овој врежан прстен што ги доловува вашите чувства на loveубов и загуба. "Сè додека не се сретнеме повторно " не е испишано на полираниот опсег од 5мм. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Значи, можете да купите со доверба? Загарантирано. Научи повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот