Атлетски дела девојки микрофлеа врвот, големини 4- & плус
Неодамнешно

Атлетски дела девојки микрофлеа врвот, големини 4- & плус

DEN 0.67

Това е достапна

Додадете пријатна, удобна плетена микрофлеа од атлетските дела до гардеробата на вашата девојка. Со мека плетена завршница, највисоките слоеви на овој девојки во текот на нејзиниот секојдневен ансамбл за училишни денови, авантури за време на викендот или помага да се донесе додадена топлина со нејзиниот стил на затворен простор, спортски инспириран стил. Спарете го овој пуловер со омилените шорцеви или хеланки со патики со чипка и таа е поставена! Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер со затворање на полу-зип. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 преден џеб. Карактеристики : Контраст за печатење или цврст тон; еластични манжетни и полите; Заврши за плетење на микрофлејот. Девојки плетени микрофлеа пулвер врвот од атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот