Време и време женска вратоврска боја исечена пливање на врвот
Неодамнешно

Време и време женска вратоврска боја исечена пливање на врвот

DEN 0.67

Това е достапна

Кул и привлечно око-овој пресек на пливање од време и течно ја ажурира вашата колекција за пливање за капење. Спарете го овој врв на пливање со појавување на дното на пливање (продадено одделно), или измешајте и совпаѓајте се за трендовски пресврт. Затворањето на С-куката на задниот дел помага со безбедно, удобно вклопување како отпечатоци од боја на вратоврска и детали за сечење на предниот дел носи симпатичен допир. Само на. Материјал : школка : 82% најлон/18% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Подготвени. Затворање : 2 затворени затворени с-куки на грбот. Ремени : Не-прилагодливи ленти за рамо. Деколте : квадратно деколте. Карактеристики : детали за пресек на предната страна; Печатење со боја на вратоврска; наредени. Women'sенска вратоврска боја, пливање на врвот од време и Tru.

Основните својства

Додатоци на производот

Крикут Битови и
Неодамнешно
Крикут Битови и
Това е достапна
DEN 7839.84
ценето: