Сандали на Изабела од Изабела Изабела
Неодамнешно

Сандали на Изабела од Изабела Изабела

DEN 1.67

Това е достапна

Се сеќавате колку многу ги сакавте тие симпатични сандали од желе како млада девојка? Помислете на овие како возрасна верзија. Со разиграна, но практична силуета и мека, флексибилна лента за гемлити кои носат удобно од првиот ден, тие се совршена опција за топло време за одмор, викенди и ноќни датуми. Свежо преземање на сандалата Huarache, со поубави детали. Повеќе женски пропорции и форма. Меки, флексибилни ленти за гемлит. Неверојатно лесен и лесен за носење. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Основните својства

Додатоци на производот