Магично стапче за полнење со 10-брзински вибратор на лично тело
Неодамнешно

Магично стапче за полнење со 10-брзински вибратор на лично тело

DEN 1055.84

Това е достапна

Масажарот има мека, флексибилна глава и е совршен за релаксирачки болки во мускулите и олеснување на напнатоста. 4 различни поставки за брзина. 10 Изборни модели на вибрации. Тивки вибрации овозможуваат дискретна употреба. Вибрирајќи стапче со мека, свиткана глава. Може да се користи за интимна стимулација или масажа на телото.

Основните својства

Додатоци на производот