Главните станови што избледуваат завеса, сет од 2
Неодамнешно

Главните станови што избледуваат завеса, сет од 2

DEN 272.80

Това е достапна

Донесете спортски стил во вашиот дом со завесите што избледуваат ленти. Овие се карактеризираат со модерна лента со исчезнат омбре ефект врз светло позадината на слонова коска за безвременски изглед. Овој сет на две завеси е достапен во пет бои за да одговара на вашата моментална шема на бои или како украсно ажурирање на кој било декор! Текстурираната ткаенина остава во филтрирана сончева светлина и џебот на шипката го олеснува обесеноста. Главни завеси за згаснување на ленти, сет од 2 : продадени како збир на 2. Секоја завеса е 28 "ширина за вкупно 56" во ширина . современ дизајн на ленти. Текстурирана полиестерска ткаенина што може да се пее во филтрирана светлина. Достапни бои : Индиго, песок, руменило, јаглен и чаша. Достапни во должина од 63 ", 84" и 95 ".

Основните својства

Додатоци на производот