Jordorache Vintage Men's Ale Crewneck Sweatshirt, големини S-2XL
Неодамнешно

Jordorache Vintage Men's Ale Crewneck Sweatshirt, големини S-2XL

DEN 263.84

Това е достапна

Кога сакате нешто дополнително од вашата секојдневна маичка, Алекс пуловер од ordордаче Гроздобер одговара на повикот со својот удобен изглед и стил на лесен за носење. Моделот е 6'1 "и носи големина M. приближно должина од рамо до полите : 29". Опуштено вклопување. Екипаж; стил на пуловер. Долги ракави. Карактеристики на логото на сртот однапред. Поладно од кога било : опуштено вклопување ви овозможува да се исклучите во удобност и стил . 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машко лого -екипаж џемпер од Jordордаче гроздобер.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 2.67
ценето: