Sulpell Industries Dachshund in Weenie Mobile Playful Car Illustration Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, 13x19
Неодамнешно

Sulpell Industries Dachshund in Weenie Mobile Playful Car Illustration Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна

DEN 0.67

Това е достапна

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дани Гордан.

Основните својства

Додатоци на производот