Garanimals дете момче Француски Тери Худи
Неодамнешно

Garanimals дете момче Француски Тери Худи

DEN 2.33

Това е достапна

Обичен зип-ап-француски Тери Худи од Гаранималс е задолжителен за неговата секојдневна гардероба. Пријатна качулка е одлично парче за положување за обична удобност и стил. Прикачен аспиратор. Долги ракави. Поштенски фронт. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals Zip Up French Terry Hoodie.

Основните својства

Додатоци на производот