16 16 Едноставно маргаритка во внатрешна перница на отворено, Равен Црта 1
Неодамнешно

16 16 Едноставно маргаритка во внатрешна перница на отворено, Равен Црта 1

DEN 1.67

Това е достапна

Пополнете го вашиот изглед со едноставно маргаритка 16 "x 16 " Равен црн голем круг затворен/надворешна перница од нашата сублинска колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде забавна и светла вибрација на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Плоштад/зашиено затворање. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Основните својства

Додатоци на производот