Миабела, женски жолт златен блиц, позлатена нараквица за повеќе влакна од сребро
Неодамнешно

Миабела, женски жолт златен блиц, позлатена нараквица за повеќе влакна од сребро

DEN 2.67

Това е достапна

Излезете со доверба со нараквицата со повеќе влакна на Миабела. Изработено во бујно жолто злато, позлатено сребро, прикажува лесен ланец на мулти-влакна. Изматена со сјај, оваа нараквица мери 7,5-инчи во должина и се обезбедува со затворач на јастог. Дајте си гламурозен изглед со оваа италијанска мулти-влакната нараквица. Оваа унисекс италијанска мулти-влакната нараквица е совршена за положување. Изработено во жолто злато позлатено сребро. Должина на нараквицата : 7,5 ". Јастог затворач. Направено во Италија. Нараквица со повеќе влакна. Парчињата се спарени со крпа за полирање и гарантираат картички, сите завиткани во зачудувачка кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена достапна за сите Ockебови! Стил. Миабела гаранција - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основните својства

Додатоци на производот