Задебелен и темно разновидност на кафе со разнобојно броење на крофни
Неодамнешно

Задебелен и темно разновидност на кафе со разнобојно броење на крофни

DEN 3.33

Това е достапна

Compatible with all Keurig K cup brewers 1.0 and 2.0 A mix of bold, Italian Roast & French Roast Coffee The Variety pack contains 4 boxes of 10 count of each of our bold, Italian Roast, Espresso Roast & French Roast Double Donut Coffees Double Donut Coffee е двојно забавно смело и темно печено кафе - уживајте во сортата што треба да ја понудиме со мешавина од четири силни темно кафе, вклучувајќи : Двоен крофни француски печено, италијанско печење, еспресо печено или смело мешавина кафе. Висококвалитетни состојки : Овој пакет со темно печено кафе е без глутен, бесплатно млечни производи, без шеќер, пријателски за кето, вегански пријателски и кошер парев. Овој пакет за најголемиот дел од вредноста се чувствува добро за вас и за вашиот паричник!. Еко-пријателски парчиња : Нашите смели печени кафе-парчиња се направени од рециклирачки материјали, за да можете да уживате во кое било од нашите смели и темни печени парчиња додека правите правилно од Мајка Природа. Загарантирано задоволство : Ние работиме напорно за да се осигураме дека можете да приготвувате совршена чаша секој пат. Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не и ние ќе го направиме како што треба. Кафе за пиварите на Keurig : Нашите единечни парчиња за сервиси се компатибилни со која било кафе машина што приготвува темно печено кафе k чаши, вклучувајќи го и Keurig 2.0. К Купови е регистрирана трговска марка на Кеуриг.

Основните својства

Додатоци на производот