Задебелен полнач за допир на Verizon Blackberry Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -
Неодамнешно

Задебелен полнач за допир на Verizon Blackberry Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 3.00

Това е достапна

USB кабли : 3,5 стапки. адаптивна технологија за брзо полнење : Со IXIR Брзо полнење 2. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди.

Основните својства

Додатоци на производот