Очила за сонце на Аристотел
Неодамнешно

Очила за сонце на Аристотел

DEN 1.67

Това е достапна

Аристотел се рамки со ограничено издание на очила, дел од колекцијата на ексклузивни филозофи на Приве. Аристотел е опремена со анти-сина светлина технологија, заштитувајќи ги очите од штетните ефекти од употребата на екранот од електронските уреди. Аристотел е мудар не само во дизајнот, туку и во правење, прилагодени шарки на барел, завртки со највисоко одделение во никел сребро и леќи со максимална оптичка јасност. Очилата Prive Revaux е изградена на заедничка страст за стил и квалитет со цел да се направи достапна на начини на кои никогаш не се видел до сега. Серискиот претприемач Дејвид Шоттенштајн има за цел да го наруши пазарот за очила и тој се запиша во елитниот тим околу него за да го обезбеди успехот на брендот. Со помош на славните визионери Jamејми Фокс, Хаиле Штајнфелд, Ешли Бенсон, како и со ВП на славните односи Дејв Осоков и креативните режисери Роб Зангарди и Мариел Хаен, тие го направија токму тоа со Сјајните очила за сонце на Привева. Роб и Мариел носат неспоредлива експертиза за стилизирање на славни личности (ennенифер Лопез, Емили Ратајковски, Кара Делевингн, Гвен Стефани) заедно со дизајнерската моќ, работејќи со светски реномирани луксузни брендови за да се обезбеди Prive Revaux Premium Quality. Со над 100 рачно изработени и поларизирани дизајнерски рамки, секоја чинеше 29,95 $, очите на Prive Revaux е чистач на квалитетни производи со голема вредност. Секој пар од 100+ очила за сонце од 100+ Prive Revaux е именуван за да предизвика личност, од уметникот и социјалитот, до шефот и кумот, сите за да покажат дека секој може да биде секој кога ќе се преименувате со очила за сонце од Prive Revaux. Привер ревикс „Аристотел“ очила за сонце.

Основните својства

Додатоци на производот