Women'sенски широки телекомуникациски пети од пети ФАУ ФАУ ЛЕДЕН КЛАВНИ КЛИВИ
Неодамнешно

Women'sенски широки телекомуникациски пети од пети ФАУ ФАУ ЛЕДЕН КЛАВНИ КЛИВИ

DEN 783.84

Това е достапна

Додадете стилски чизми со клин со средно-теле на вашиот изглед во клин-чизми од Brinley Co. Овие чизми имаат меки кожни кожни нагоре со детали со врвови и внатрешен патент. Наредените клин-потпетици создаваат совршена висина и заоблените прсти ја завршуваат висината на потпетицата : 3-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 3/4 инчи. Врвен обем : 16 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот