Чизми за дожд во гума во гума
Неодамнешно

Чизми за дожд во гума во гума

DEN 407.84

Това е достапна

Заштитете ги нозете во кое било време со овие чизни чизми од гумен дожд. Овој разноврсен пар чизми се изработени од гума отпорна на вода и се карактеризираат со текстурирани стапала кои обезбедуваат зафат. Ниската блок -потпетица обезбедува трајна влечење за секоја пригода. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 12 инчи. Врвен обем : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот