Момци за чудо нација Опуштени фармерки, 2-пакувања, големини 4- & хаски
Неодамнешно

Момци за чудо нација Опуштени фармерки, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 255.68

Това е достапна

Одличен пар класични фармерки, овие брзо ќе станат пар во неговата гардероба! Дизајнирани со прилагодлива половината за флексибилна удобност, овие фармерки лесно го одведуваат од училницата до игралиштето. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 фармерки. Вклопување : опуштено; Лесно преку седиштето, бутот и отворањето на нозете. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прилагодлива половината; без гребење на гребење; Истегнете ткаенина за удобност. Опуштени фармерки 2-пакет за момчиња од Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот