Перница за кревет во кревет со диносаурус 20x28
Неодамнешно

Перница за кревет во кревет со диносаурус 20x28

DEN 559.68

Това е достапна

Нагласете го вашиот простор за живеење со овој исклучителен капак на перницата на Харпер Лејн. Одликувајќи се со прекрасен печатен дизајн кој е сигурен дека ќе ви го привлече вниманието. Нашите дизајни вклучуваат прекрасни бои што ќе додадат живот во секоја просторија. Карактеристики : 100% полиестерска микрофибер машина што се пее 20 инчи ширина x 28 инчи Должина земја на потекло : Кина Диносаурус Парк кревет за перници 20x28.

Основните својства

Додатоци на производот