Чудо нација девојчиња Училишна униформа стрии на понте плетени хеланки, големини 4- & плус
Неодамнешно

Чудо нација девојчиња Училишна униформа стрии на понте плетени хеланки, големини 4- & плус

DEN 0.33

Това е достапна

Благодарение на сите нови девојки на Wonder Nation Plus Plus Uniform Uniform Sturne Ponte Ponte Jeggings, здодевните и непријатни училишни униформи се проблем на минатото. Без разлика дали е облечена со униформа, или облечена за секојдневно носење, таа ќе биде удобна цел ден благодарение на плетената ткаенина од понте. Со целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност, таа ќе биде подготвена за училиште во ниеден момент. Модерно и разумен за училиште и игра, со два функционални џебови за грб за дополнителна алатка, одгледуваните девојки ќе сакаат да носат чудо нација со џеги со која било јавна или приватна училишна униформа. Чудо на нација Девојки плус училишна униформа истегнување Понте плетење со jegging : истегнување на ponte плетени џегинг : 66% памук / 32% полиестер / 2% спандекс. Јамки за појас и декоративно копче на лентата за половината. 2 предни џебови. 2 Функционални џебови на грбот. Целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност. Достапно во црна, каки и морнарица. Одобрена училишна униформа. Машинско миење ладно.

Основните својства

Додатоци на производот