Вистинска удобност женска Линда беспрекорна обликување на камизола, 2-пакет
Неодамнешно

Вистинска удобност женска Линда беспрекорна обликување на камизола, 2-пакет

DEN 3.00

Това е достапна

Помачкајте го секој изглед со линдата беспрекорна обликување на камизол од вистинска удобност. Одликувајќи се со слабеење, тенки ленти, овој резервоар е дизајниран да го израмни стомакот и да ја изедначи половината со вистинска количина на контрола. Исто така е направено во микрофибер што може да се дише за да се создаде непречен изглед под секоја облека, оставајќи ви удобна, самоуверена завршница. Уште подобро, тоа е во удобен 2-пакет, така што секогаш можете да се чувствувате и да изгледате најдобро! Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : V-врат. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака; Четирисочна ткаенина за микрофибер ткаенина за флексибилност и контрола; Беспрекорен; Контрола на зоната на стомакот. Беспрекорно обликување на Camisole 2-пакет за жени од вистинска удобност.

Основните својства

Додатоци на производот