Georgeорџ Машки и големи машки луксузни панталони
Неодамнешно

Georgeорџ Машки и големи машки луксузни панталони

DEN 0.67

Това е достапна

Овие стилски и опуштени дневни панталони од Georgeорџ се изработени во луксузна мека ткаенина што го прави лесно, преодно парче активност до прегледувач. Дизајнирано со затегната еластична лента за половината и цртежот за удобно, прилагодливо вклопување, овие машки дневни панталони имаат повеќе џебови за да ги намалат најважните работи. Исклучиво на. Материјал : 60% рајон/33% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување; jogger нога. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови со рака, 1 џеб за залетување на монети, 1 заварувачки џеб. Карактеристики : вратоврска за цртање; Супер-мека завршница; детали за истегнување. Машки луксузни панталони од руно од Georgeорџ.

Основните својства

Додатоци на производот