Бесплатно склопување женско влечење на зацрнети панталони
Неодамнешно

Бесплатно склопување женско влечење на зацрнети панталони

DEN 303.84

Това е достапна

Повлечените панталони за влечење на слободното склопување го спојуваат прилагодениот стил со лесен став. Исечете со заострена нога што значи бизнис, овие панталони исто така се враќаат удобно со нивната еластична половината за влечење. Опуштеното вклопување се движи без напор низ кој било распоред со странични џебови за практичноста. Благодарение на лесната ткаенина, овие панталони даваат целодневна удобност. Исклучиво на. Материјал : 57% органски памук/43% Тенсел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : исечени полите; Заштитена нога. Повлечете ги панталоните за жени од слободно собрание.

Основните својства

Додатоци на производот