Авалон дом Брекен Здраво-ниско текстура со текстура на цветни племенски решетки или тркач, повеќе големини
Неодамнешно

Авалон дом Брекен Здраво-ниско текстура со текстура на цветни племенски решетки или тркач, повеќе големини

DEN 0.67

Това е достапна

Овој дом на Avalon Home Brecken hi-hi-textured textured племенски подрачје има уникатна изградба на мешана висина на купот со супер мека рака. Од органски апстракти и активни цврсти материи до смела геометрија и текстурирана традиционална, колекцијата Брекен нуди широк асортиман на обрасци за вашиот декор. Пријателска палета на бои со мебел со свежи, лесни неутрали се во спротивност со длабоката морнарица и црна, како и со суптилни нијанси на топла руменило и мека камила. Машинска ткаени од мешавина од полипропилен/полиестер. Здраво-низок мешан куп. Машина ткаена од мешавина од полипропилен и полиестер. Семејно пријателско, во боја и издржлив. Супер мек куп. На располагање на повеќе големини. Се препорачува рампа за килими.

Основните својства

Додатоци на производот