Мега Блокс тинејџерски мутант нинџа желки полу-школка херои скејтборд раф
Неодамнешно

Мега Блокс тинејџерски мутант нинџа желки полу-школка херои скејтборд раф

DEN 319.52

Това е достапна

Навивачите на мали желки можат да го започнат својот тренинг нинџа кога ќе се тркалаат на сцената со скејтборд Раф од Мега Блокс Херои на полу-школка! Погоди на патот со најлошата табла во градот кога ќе го изградите скејтборд, додавајќи радикален додаток за вртење на нинџа. Потоа, испратете го Раф зумирање напред за да ги нокаутирате сите лоши момци на неговиот пат, или преклопете го во топка од нинџа и испратете го да се качува во акција! Идеално за 3 и повеќе години и мега-блокс тинејџерски мутант нинџа желки полу-школка херои скејтборд раф : возраста опсег : 3y+. Скејтборд со лесен за градење со тркалачки тркала и додаток за вртење на нинџа. Една градежна фигура на акција за раф што се склопува во топка за тркалање. Систем за градење на почетници за млади градители. Комбинирајте се со другите мега-блокови полу-школки за херои за да изградат големи авантуристички желки!.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 335.84
ценето: