Подобри домови и градини ананас талиња со единечна завеса панел
Неодамнешно

Подобри домови и градини ананас талиња со единечна завеса панел

DEN 2.67

Това е достапна

Панелот за завеси од ананас од ананас е совршен избор за вашиот декор на прозорецот. Прекрасната шема ќе тече беспрекорно со кој било амбиент. Достапно во повеќе бои за да одговара на која било просторија. Подобри домови и градини Ананас Гроув единечен панел за завеси.

Основните својства

Додатоци на производот