С. Поло Асн. Машка и голема машка панталона
Неодамнешно

С. Поло Асн. Машка и голема машка панталона

DEN 2.67

Това е достапна

Никогаш нема да најдете повеќе разноврсно решение за секојдневно носење отколку карго пан. Со дарежлива вклопување, американскиот Поло Асн. Машки карго пантолони нудат леснотија на движење и дополнителна просторија каде што ви треба најмногу. Со дополнително истегнување, овие панталони имаат цел ден удобност. Пар со чизми и обичен врв и сте поставени! 98% памук, 2% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот