Студиото Wynwood „Тропски букет цут“ цветна и ботаничка wallидна уметност платно печатење - зелена, розова, 20 30
Неодамнешно

Студиото Wynwood „Тропски букет цут“ цветна и ботаничка wallидна уметност платно печатење - зелена, розова, 20 30

DEN 583.84

Това е достапна

Тропскиот букет цут, е вешто направено тропско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикален ориентација на дизајнот со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Тропски букет цветања' цветни и ботанички wallидни уметности печатени - зелена, розова, 20 "x 30".

Основните својства

Додатоци на производот