Стандарден палење APS Aps Apcletar Sensor Sensor Fits Select: 2015- Chevrolet Trax, 2013- Buick Encore
Неодамнешно

Стандарден палење APS Aps Apcletar Sensor Sensor Fits Select: 2015- Chevrolet Trax, 2013- Buick Encore

DEN 719.84

Това е достапна

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и сите електроника меѓу нив. - Замената со директно вклопување OE ефикасно ја враќа соодветната функција на сензорот за педали за акцелератор. Дизајнирано да одржува специфични инсталирани излези за да одговара на OE, отколку прилагодливи консолидирани дизајни. Се подложува на ригорозно тестирање на крајот на линијата со илјадници точки на податоци за да се проверат излезните напони за оптимални перформанси и работа без проблеми. Како глобален производител, ние одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на процесот на производство . сензор за педали за забрзување. Дополнителни карактеристики Боја : Црна.

Основните својства

Додатоци на производот