Време и време женски фармерки од барел
Неодамнешно

Време и време женски фармерки од барел

DEN 319.84

Това е достапна

Чувајте го вашиот изглед опуштен и стилски со нов омилен пар тексас - време и фармерки на барел за жени. Со заоблен дизајн кој се припишува на глуждот, овие фармерки со нозе инспирирани од гроздобер имаат класичен стил на пет џеб за да одржат најважни и исечена силуета со половината со висок пораст. Толку разноврсна, толку забавно! Исклучиво на. Материјал : гроздобер средно миење/миење на светлина : 77% памук/22% рајон/1% друг; Сива киселина/измиена црна : 69% памук/28% полиестер/3% други. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : закривени нозе на глуждот. Подигање и инсејм : високи; 26 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : инспирирани од гроздобер; Исечен, дизајн на нозе од барел. Фармерки на женски барел од време и Тру.

Основните својства

Додатоци на производот