Дизајн на потпис од Ешли Ерен црна wallидна полица - сет од 2
Неодамнешно

Дизајн на потпис од Ешли Ерен црна wallидна полица - сет од 2

DEN 799.84

Това е достапна

Слободно можете да ја искажете вашата полица во секој случај, ве молиме со овој сет на полици со 2 парчиња. Изработени од здрав црн метал, овие минималистички полици со шик имаат отворено концепт до максимум. Направено од метал. Црна завршница. Закачалка за држачи за држачи.

Основните својства

Додатоци на производот