Microsoft Surface Pro FPL- Intel Core i7-7600U GB GB SSD Intel Iris Plus Graphics 12.3 Екранот на допир на допир 2-во-лаптоп Windows Pro 64-битен
Неодамнешно

Microsoft Surface Pro FPL- Intel Core i7-7600U GB GB SSD Intel Iris Plus Graphics 12.3 Екранот на допир на допир 2-во-лаптоп

DEN 0.33

Това е достапна

Microsoft Surface Pro FPL-00001 Intel Core i7 7-ри Gen 7600 U (2,80 GHz) 16 GB меморија 512 GB SSD Intel Iris Plus Graphics 640 12.3 "Допир на екран на допир 2736 x 1824 Одвојување 2-во-1 лаптоп Windows 10 Pro 64-битен Intel Core I7 7 -ми генерал 7600 U (2,80 GHz); 16 GB меморија 512 GB SSD; Intel Iris Plus Graphics 640.

Основните својства

Додатоци на производот