Verizon iPhone SE 3 -та генерација 64 GB полноќ
Неодамнешно

Verizon iPhone SE 3 -та генерација 64 GB полноќ

DEN 2.33

Това е достапна

i Phone SE - Сакајте ја моќта. Сакајте ја цената. Сакајте го гром A15 Bionic Chip и брз 5 G.1 Time Time Time Truight и суперerstвезда камера. Плус, најтешкото стакло во паметен телефон и копче за дома со безбеден ID на допир. Клучни карактеристики 5 G Cellular1. 4,7-инчен Retina HD Display2. Напреден систем со една камера со камера ширина 12 MP; Паметни HDR 4, фотографски стилови, режим на портрет и 4 K видео до 60 fps. 7 MP Face Time HD камера со паметен HDR 4, фотографски стилови, режим на портрет и снимање на видео 1080p. A15 Бионички чип за молња брза изведба. До 15 часа видео репродукција3. Издржлив дизајн и IP67 Отпорност на вода4. Домашно копче со ID на допир за безбедна автентикација. i OS 15 спакува нови функции за да направите повеќе со i Phone од кога било пред 5 легални. Потребно е план за податоци. 5 G е достапен на избрани пазари и преку избрани превозници. Брзините се разликуваат врз основа на условите на страницата и превозникот. За детали за поддршката од 5 G, контактирајте го вашиот носач и видете /i Phone /Cellular . Големината на дисплејот се мери дијагонално . Траењето на батеријата на батеријата варира според употреба и конфигурација. Погледнете /Батерии за повеќе информации . i Phone SE (3 -та генерација) има оценка на IP67 според IEC Standard 60529 (максимална длабочина од 1 метар до 30 минути). Попрска, вода и отпорност на прашина не се трајни услови и отпорот може да се намали како резултат на нормалното абење. Не обидувајте се да наплаќате влажен i Phone; Погледнете во Упатството за корисникот за упатства за чистење и сушење. Течното оштетување што не е опфатено под гаранција . Некои карактеристики може да не бидат достапни за сите земји или за сите области . уредите купени со нови линии на услуги на кои се бара кредитна/дебитна картичка поддржана од банкарска институција. Припејд кредитни/дебитни картички и картички за подароци нема да бидат прифатени. Трговија со вашиот телефон за е-подарок картичка. Трговски портал.

Основните својства

Додатоци на производот