Марвел Вандавизион - 70 -тите постери за wallидови, 22.375 34
Неодамнешно

Марвел Вандавизион - 70 -тите постери за wallидови, 22.375 34

DEN 2.00

Това е достапна

Овој меѓународен трендови Марвел Вандавизион - постерот за еден лист од 70 -тите е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендс Интернационал Марвел Вандавизион - Постери за еден лист од 70 -тите : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Основните својства

Додатоци на производот