Ekena Millwork 4 w 34 d 40 h Империјални уметности и занаети Груба заграда за пила, западен црвен кедар
Неодамнешно

Ekena Millwork 4 w 34 d 40 h Империјални уметности и занаети Груба заграда за пила, западен црвен кедар

DEN 3.00

Това е достапна

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Основните својства

Додатоци на производот