Анистон лента на отворено со база, тиков финиш, сино жолта боја
Неодамнешно

Анистон лента на отворено со база, тиков финиш, сино жолта боја

DEN 1279.20

Това е достапна

Хамаковите се едно од најмирните парчиња мебел во задниот двор што можете да ги имате. Уживајте во спиењето под засенчено дрво со ветре на лицето, тресејќи се напред и назад, или читајќи ја омилената книга додека се сушите од базенот додека се сончате. Хамаковите се одличен додаток на секој двор и идеално за оние мирни денови за викенд кога единствената работа за која треба да се грижите е кога сонцето ќе исчезне над хоризонтот. Вклучува : еден (1) хамак. Материјал за рамки : ларх. Материјал за хамак : Полиестерска ткаенина. Заврши рамка : Тиково завршување. Боја на хамак : Сина жолта лента. Потребно е собрание. Капацитет на тежина : 400 bs . Димензии : 58,90 инчи длабоко x 164,15 инчи широк x 49,75 инчи висок.

Основните својства

Додатоци на производот

Milestar BS SW 11 R24. 146л
Неодамнешно
Milestar BS SW 11 R24. 146л
Това е достапна
DEN 6720.48
ценето: