Клара Кларк печати целосен сет на листови - Смалување и отпорна на згаснување - меки листови со длабоки џебни постелнини - поставен лист, рамен лист, перници и шами о?
Неодамнешно

Клара Кларк печати целосен сет на листови - Смалување и отпорна на згаснување - меки листови со длабоки џебни постелнини - поставен

DEN 1.00

Това е достапна

Сет за постелнина - Вклучува 1 рамен лист со мерење 81 на 96 инчи, 1 вграден лист со мерење 54 на 75 инчи, 2 печатени перници и 2 перници со цврста мерка од 20 до 30 инчи, микрофибер - четкана микрофибер ткаенина го прави листот поставен исклучително исклучително, исклучително поставен лист исклучително поставен лист исклучително поставен на листот исклучително поставен на листот исклучително поставен на листот исклучително поставен на листот исклучително исклучително Нежните чувство на листот е многу пријатно што ве одржува ладно за време на лето и топло за време на Винтерсринк и отпорен на згаснување - материјалот за микрофибер се обработува за да се направи отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што ќе го задржите во одлични упатства за состојбата - Машинско миење ладно (до 40 ° C); Не бели; Тргнете суво или железо на нормална температура што може да се перат. Хипоалергичен. Здив. Меко. Дизајнирано.

Основните својства

Додатоци на производот