Персонализирани покани за свадби на сребро Лорел
Неодамнешно

Персонализирани покани за свадби на сребро Лорел

DEN 15.84

Това е достапна

Поставете ја вашата свадба на вистински начин. Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за венчавки можат да се прилагодат да го кажат точно она што го сакате. Секоја двострана рамна покана мерки 8.5? од 5,5? и вклучува појавување на коверти за испраќање. Покани мерка 8.5 во x 5,5in. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Високо квалитетен обложен картон.

Основните својства

Додатоци на производот