Колапс-тоа сад со правоаголник со 2 чаши
Неодамнешно

Колапс-тоа сад со правоаголник со 2 чаши

DEN 1.33

Това е достапна

Колапс-тоа 2 чаша сад за храна, кутија за складирање на квадратни плоштади. Лапибилниот, стабилен контејнер за храна, чист силиконски контејнер се распаѓа на половина од нејзината големина за минимално складирање. Нема повеќе изгубени капаци. Само прилепете на врвот на контејнерот. Заптивка за протекување со отвор за загревање. Одлично за складирање на остатоци во фрижидер. Плоштад контејнер држи 2 чаши. Доаѓа со капак. Микробранова, замрзнувач и машина за машина за миење садови. Рерна безбедна на 500 степени F. Одлична за складирање на остатоци во фрижидер. Плоштад контејнер држи 2 чаши. Доаѓа со капак. Микробранова, замрзнувач и машина за машина за миење садови. Рерна безбедна на 500 степени F.

Основните својства

Додатоци на производот

Messenger®   
Неодамнешно
Messenger®   
Това е достапна
DEN 1664.00
ценето: