Основен Дедо Мраз на Државниот тим на Флорида, Основна Дедо Мраз
Неодамнешно

Основен Дедо Мраз на Државниот тим на Флорида, Основна Дедо Мраз

DEN 200.00

Това е достапна

Поставете празнично со вашата празнична Семиноли во Флорида, случајна оваа празнична сезона! Овој тим Основен Дедо Мраз е забавен начин да се шири некои државни Семиноли во Флорида Семинолес и да им покажеме на сите дека сте подготвени за сезоната. Бидете издвојување на следниот натпревар или гледајте забава додека ја ширите таа празнична радост на сите што ги среќавате! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Пом на врвот. Везена графика. Мерки приближно. 17 ". Површинска миење. Официјално лиценциран. Увезен. Бренд : Фоко.

Основните својства

Додатоци на производот