Класичен костум за Ноќта на вештерките на девојчињата на продавници
Неодамнешно

Класичен костум за Ноќта на вештерките на девојчињата на продавници

DEN 0.33

Това е достапна

Бидете исто како и вашата омилена крофна во нашата супер слатка костум на крофни. Облеката има чиста детали за розов ракав, сјај за печатење d'lish donut графички графички на каросерија и сјајни ткаенини органза здолниште. Вклучен е глава. Вклучена е вклучена и лента за ноќ на вештерките на девојчињата на Shopkins. ексклузивно. Официјално лиценциран. Сјај печатење. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Основните својства

Додатоци на производот