Време и блузичка блуза со смалување
Неодамнешно

Време и блузичка блуза со смалување

DEN 631.84

Това е достапна

Биро до денес, времето и печатената блуза за печатење на Тру убаво ве добива низ денот убаво. Сместените детали создаваат вклопување што тече лесно со вашата промена на фигурата. Спарете го со фармерки или панталони за облекување за непобедлив стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Тркалезно деколте; Стајлинг на пуловер. Сместена пред и назад. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Замачкана породилна блуза за жени од време и Тру.

Основните својства

Додатоци на производот