Бринли Ко.
Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 335.84

Това е достапна

На секој гал му треба класичен лопар во нејзината гардероба. Телемата од Бринли Ко. Ги погодува сите вистински белешки со својот изотворен топин и квадратни пети. Веганскиот велур го обликува дизајнот, а поставената нога ја додава вистинската количина на перница на вашиот чекор. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот

Highgear SmartLite Flanter
Неодамнешно
Highgear SmartLite Flanter
Това е достапна
DEN 223.84
ценето: